اخبار
16
نامه هیئت مدیره کانون بازنشستگان تهران به رئیس مجلس شورای اسلامی
چکیده: نامه هیئت مدیره کانون بازنشستگان تهران به رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه »
24
نامه هیئت مدیره کانون بازنشستگان تهران به رئیس جمهوری
چکیده: نامه هیئت مدیره کانون بازنشستگان تهران به رئیس جمهوری ادامه »
12
اجرای بیمه عمر بازنشستگان تامین اجتماعی
چکیده: رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح پوشش بیمه عمر بازنشستگان این سازمان خبر داد علی اصغر بیات درحاشیه نشست مشترک وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی با نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و اصناف گفت: براساس قراردادی که با شرکت بیمه‌گر(ایران) منعقد شده است تمامی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از اول آذر سال 93 تا پا... ادامه »
11
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تأمین اجتماعی: دولت باید توجه بیشتری به سازمان تأمین اجتماعی داشته باشد
چکیده: رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تأمین اجتماعی، این سازمان را یکی از ارکان امنیت اجتماعی جامعه دانست و خاطر نشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی در امنیت اجتماعی نقش اساسی دارد و در واقع کمربند ایمنی اجتماعی است و دولت باید ضمن انجام تعهدات خود نسبت به تأمین اجتماعی، توجه بیشتری به این سازمان داشته باشد. به گزارش اداره کل روابط... ادامه »
01
سرنوشت نزدیک به 45 میلیون نفر در هاله ای از ابهام
چکیده: ایلنا: بی تفاوتی و بی توجهی دولت و مسئول دستگاه مربوطه سبب شده است که در آینده بسیار نزدیک سازمان تامین اجتماعی با بحران مالی زودرس مواجه شود و در چنین شرایطی توان پرداخت اولویت های اصلی خود را در حوزه مستمری ها و درمان را نداشته باشد. شواهد موجود در سال 94 گواه از چنین وقایع ناخوشایندی می دهد. ادامه »
27
بیمه درمان تکمیل شرکت اتیه سازان حافظ
چکیده: تحقق بیمه درمان به منظور تامین وجبران هزینهای درمان اعم از درمان سرپائی یا بستری میباشد.یکی از پوششهای متداول بیمه درمان ،بیمه تکمیل درمان است که هزینهای مازاد بر تعرفه بیمه های اجتماعی را پوشش میدهد.در واقع همانطور که از نام این بیمه پیداست تکمیل کننده بیمه پایه میباشد. شرح : با توجه به شرایط کشور عزیزمان در بخش درمان بخصوص در کلانشهرها مانند ته... ادامه »
17
 انتشار اولین نشریه کانون بازنشستگان شهرستان تهران با نام یاسهای سفید
چکیده: نشريات داخلي، مي‌تواند نقش موثري را در ايجاد ارتباط متقابل و متعادل بين بخش‌هاي مختلف يك سازمان ايفا نمايند و فرصت‌ مناسبي را براي تشريح و تبيين اهداف سازماني و جلب مشاركت پرسنل، براي اداره سازمان فراهم آوردند نشریه داخلی کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نیز پل ارتباطی بین اعضائ کانون بازنشستگان و هیئت مدیره است که به ... ادامه »
15
تشکیل کمیته مشترک برای بازپرداخت مطالبات تامین اجتماعی
چکیده: دکتر عباس کبریاییزاده، رئیس هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی، در گفتوگویی با روزنامه شرق میگوید: »کمیته مشترکی بین سازمان تامین اجتماعی و سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور شکل گرفته است تا مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت بهصورت تدریجی در قالب داراییهایی که قابل انتقال اســت یا امتیازاتی که قابل انتظار است، دریافت شود.« بدهی 90 هزار می... ادامه »
01
اعتراض هیئت مدیره کانون نسبت به دوگانگی اعمال کردن افزایش حقوق سال 94 و درخواست مزایای جانبی
چکیده: مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی       برادر ارجمند جناب اقای دکتر نوربخش   سلام علیکم احتراما", ضمن عرض تبریک سال نو ,سال همدلی و همزبانی دولت و ملت ,همچنین اعیاد مبارک ماه رجب و ارزوی توفیق روزافزون برای حضرتعالی و سایر همکاران محترمتان , با تقدیر از مواضع حق طلبانه جنابعالی در مو... ادامه »
15
انتخابات بازرسین کانون بازنشستگان شهرستان تهران
چکیده: نتخابات بازرسین کانون بازنشستگان شهرستان تهران  در مورخ 94/02/17 راس ساعت 8/30 صبح در تالار نگین , به ادرس خیابان ازادی-خیابان جیحون برگزار. ادامه »
صفحه 6 از 7ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  بعدی   انتها   
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال