اخبار
21
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی: با تخلفات مالی بدون اغماض برخورد می‌کنیم
چکیده: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پاکدستی را خط قرمز مدیران و کارکنان تأمین اجتماعی دانست و گفت: در این سازمان با تخلفات مالی بدون اغماض برخورد می‌کنیم. در حوزه درمان با دریافت زیرمیزی و در حوزه بیمه‌ای نیز با تخلفات مالی بدون اغماض و مطابق قانون برخورد می‌شود.   به گزارش  روابط عمومی کانون عالی، دکتر سیدتقی نوربخش در جلسه&zw... ادامه »
21
اولین گروه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی به مشهد مقدس مشرف شدند
چکیده: ا بدرقه رئیس کاون عالی کارگران بازنشسته کشور , وزیر تعاون ،کارورفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ؛اولین گروه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی به مشهد مقدس مشرف شدند   آیین بدرقه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی به مشهد مقدس با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، دکتر سید تقی نوربخش م... ادامه »
20
متن پیام تبریک سال نو رئیس هیئت مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران کشور
چکیده: خداوند رحمان مژده سال نو و تولد دوباره طبیعت را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را با دیده جان به نظاره بنشینیم . نوروز باستانی یادگار نیک نیاکان و پیام آوردوستی.عشق ومحبت . درآمیخته با لطافت و خرمی طبیعت و فرصتی نایاب در ورود به  مراحل نیکوتر و برتر عمر آدمی است. بی تردید تبلور زیبای بهار در میان درختان تنومند و کهنسال و استوار . زیب... ادامه »
صفحه 6 از 6ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  بعدی   انتها   
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال