اخبار
10
نامه کانون بازنشستگان تهران به مقام معظم رهبری
چکیده: نامه کانون بازنشستگان تهران به مقام معظم رهبری
09
بیانیه کانون بازنشستگان تهران مبنی براستقلال سازمان تامین اجتماعی
چکیده: بیانبه کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مبنی براستقلال سازمان تامین اجتماعی ادامه »
03
مهمترین راهبرد سازمان تامین اجتماعی ارتقای رضایتمندی بیمه شدگان و بازنشستگان است
چکیده: دکتر نوربخش در مراسم افتتاح ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی شهدای ١٥خرداد ورامین ادامه »
26
پیگیری بیمه عمر
چکیده: پیگیری بیمه عمر  جهت ورود به سامانه پیگیری بیمه عمر کلیک کنید... روش دریافت بعد از پیگیری بیمه عمر این مدارک مربوط به قرار داد 94_95 و 95_96 و 96_97 میباشد  جهت پیگیری پرداخت  بیمه  عمر(6 ماه پس از تاریخ تشکیل پرونده) ورود به سایت www.kabta.ir 1- قسمت پیگیری بیمه عمر قرارداد  2- ورود به سامانه بیمه عمر&nbs... ادامه »
06
سازمان تامین اجتماعی هیچ تماس تلفنی برای دریافت کارت هوشمند سلامت با بیمه شدگان و بازنشستگان نداشته است
چکیده: به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در روزهای اخیر برخی از بیمه شدگان و مستمری بگیران محترم در تماس با این اداره کل اظهار داشته اند که عده ای با ادعای ارتباط با سازمان تأمین اجتماعی و به بهانه ارائه کارت هوشمند درمان، از آنان تقاضای وجه کرده اند. در این خصوص به اطلاع بیمه شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی می رساند، هر طرح و برنامه ج... ادامه »
29
مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی واریز شد
چکیده: امیرعباس تقی‌پور از واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: در این راستا از ساعت ١٧ روز گذشته عملیات واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در ماه فروردین آغاز شده است و تا پایان امروز به اتمام می رسد. تقی پور یاد آور شد: از روز شنبه ٣٠ مرداد نیز واریز مابه التفاوت افزایش حقوق ماه اردیبهشت به ح... ادامه »
16
اگهی مجمع عمومی عادی نوبت دوم  کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران شهرستان تهران
چکیده: اگهی مجمع عمومی عادی نوبت دوم کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران شهرستان تهران بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای کانون مذکور میرساند مجمع عمومی عادی نوبت دوم در روز پنجشنبه مورخ 24/04/95 راس ساعت 30/8 صبح در محل خیابان ازادی- خیابان جیهون- تالار فرهنگی ورزشی نگین غرب برگزار میگردد. دستور جلسه: 1-ارایه گزارش بیلان مالی سالیانه کانون 2-انتخابات ... ادامه »
04
 جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال 95
چکیده: روزنامه ایران: معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال 95 را اعلام کرد. محمدحسن زدا گفت: افزایش حقوق 2 میلیون و 800 هزار بازنشسته و مستمری‌بگیر تحت پوشش این سازمان همزمان با پرداخت حقوق خردادماه سال جاری انجام خواهد شد. وی افزود: همان‌گونه که پیش از این دکتر نوربخش مدیرعامل سا... ادامه »
04
پیام تسلیت
چکیده: جناب اقای بهرام ابادی  با نهایت تاسف و تاثر ,مصیبت وارده درگذشت مرحوم مغفور حاج غلامحسین پورفرد را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ان مرحوم رحمت و مغفرت  و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبا یی مسئلت می نماییم   اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تهران   ادامه »
26
طرح کرامت رضوی در سال گذشته به طور کامل و با موفقیت اجرایی شد
چکیده: طرح کرامت رضوی در سال گذشته به طور کامل و با موفقیت اجرایی شد ادامه »
صفحه 3 از 6ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  بعدی   انتها   
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال