اخبار

(آرشیو نویسنده admin)

04
پیام تسلیت
چکیده: جناب اقای بهرام ابادی  با نهایت تاسف و تاثر ,مصیبت وارده درگذشت مرحوم مغفور حاج غلامحسین پورفرد را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ان مرحوم رحمت و مغفرت  و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبا یی مسئلت می نماییم   اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تهران   ادامه »
26
طرح کرامت رضوی در سال گذشته به طور کامل و با موفقیت اجرایی شد
چکیده: طرح کرامت رضوی در سال گذشته به طور کامل و با موفقیت اجرایی شد ادامه »
26
 دکتر نوربخش: خدمات رفاهی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی گسترش می‌یابد
چکیده: دکتر سیدتقی نوربخش در مراسم ویژه اعزام اولین کاروان بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی به زیارت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) در سال جاری، اظهار داشت: در سال 95 خدمات رفاهی سازمان تأمین اجتماعی گسترش خواهد یافت سفرهای زیارتی و المپیاد ورزشی و برنامه‌های فرهنگی بازنشستگان نیز به اجرا در می آید. وی بهبود خدمات اصلی و تکالیف قانونی سازمان تأ... ادامه »
21
اعتراض بازنشستگان به افزایش۱۴درصدی/نماینده ای درشورای عالی نداریم
چکیده: درحالیکه شورای عالی کار مصوبه افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارگران را به تصویب رساند اما بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نسبت به این مصوبه اعتراض دارند و آن را دور از عدالت می دانند.  شورای عالی کار شب گذشته با حضور نمایندگان کارگران و تشکلهای مختلف حداقل دستمزد را برای کارگران در سال آینده با رشد ۱۴ درصدی ۸۱۲  هزار و ۱۶۴ تو... ادامه »
14
سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی ضامن حفظ سرمایه بیمه شدگان است
چکیده: به نقل از روابط عمومی تأمین اجتماعی، دکترسیدتقی نوربخش در گردهمایی اهمیت حسابرسی داخلی در شرکت‌های شستا که با حضور مدیران عامل شرکت‌های وابسته شستا برگزار شد، بیان کرد: سرمایه گذاری جز الزامات هر صندوق بیمه‌ای است و در سازمان تامین اجتماعی نیز به عنوان تنها سازمان درآمد هزینه ای کشور، سرمایه گذاری و حتی بنگاه داری معنا پیدا می‌ک... ادامه »
10
ادغام بیمه درمان تامین اجتماعی در نظام بیمه سلامت محکوم است
چکیده: به گزارش ایلنا، کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، در مخالفت با طرح تجمیع بیمه ها و ادعای مالکیت وزارت بهداشت بر صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی بیانیه ای صادر کردند. به گزارش ایلنا، متن بیانیه این نهاد کارگری به این شرح است: کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی شهرستان تهران ضمن تاکید بر استقلال مالی و ... ادامه »
09
حمایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی از دستاورد ارزشمند دولت تدبیر و امید در به ثمر رساندن گفتگوهای هسته ای
چکیده: رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور از دستاورد ارزشمند دولت تدبیر و امید در به ثمر رساندن گفتگوهای هسته‌ای حمایت و اظهار امیدواری کرد که بازنشستگان و مستمری‌بگیران از اثرات مثبت ناشی از رشد و بهبود شرایط اقتصادی در دوران پس از تحریم برخوردار شوند. متن نامه منتشر شده از سوی ... ادامه »
09
سامانه پیامکی 1000142 برای اعلام تاریخ جدید پرداخت مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی آغاز به کار کرد
چکیده: به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان و مستمری بگیران گرامی می‌توانند با ارسال تاریخ روز دریافت مستمری خود به این سامانه تاریخ دقیق واریز مستمری در ماه‌های آبان لغایت اسفند سال جاری را دریافت کنند. به عنوان مثال: در صورتی که مستمری بگیری تا کنون هفتم هر ماه حقوق خود را دریافت می‌کرده است می‌تواند با ارس... ادامه »
12
مستند طرح کرامت رضوی تولید شد
چکیده: اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در آستانه میلاد امام رضا(ع)، کلیپ طرح کرامت رضوی( اعزام بازنشستگان و مستمری بگیران به مشهد مقدس) را تهیه و در دسترس علاقه مندان قرار داد.   به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، این کلیپ مربوط به اعزام بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی به مشهد مقدس است که با بدرقه دکتر عل... ادامه »
19
پیام تسلیت
چکیده: جناب اقای حسن صادقی  با نهایت تاسف و تاثر ,مصیبت وارده درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه خانم صالحی را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ان مرحومه رحمت و مغفرت  و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبا یی مسئلت می نماییم اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تهران ادامه »
صفحه 5 از 7ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  بعدی   انتها   
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال