اخبار

(آرشیو نویسنده admin)

09
حمایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی از دستاورد ارزشمند دولت تدبیر و امید در به ثمر رساندن گفتگوهای هسته ای
چکیده: رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور از دستاورد ارزشمند دولت تدبیر و امید در به ثمر رساندن گفتگوهای هسته‌ای حمایت و اظهار امیدواری کرد که بازنشستگان و مستمری‌بگیران از اثرات مثبت ناشی از رشد و بهبود شرایط اقتصادی در دوران پس از تحریم برخوردار شوند. متن نامه منتشر شده از سوی ... ادامه »
09
سامانه پیامکی 1000142 برای اعلام تاریخ جدید پرداخت مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی آغاز به کار کرد
چکیده: به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان و مستمری بگیران گرامی می‌توانند با ارسال تاریخ روز دریافت مستمری خود به این سامانه تاریخ دقیق واریز مستمری در ماه‌های آبان لغایت اسفند سال جاری را دریافت کنند. به عنوان مثال: در صورتی که مستمری بگیری تا کنون هفتم هر ماه حقوق خود را دریافت می‌کرده است می‌تواند با ارس... ادامه »
12
مستند طرح کرامت رضوی تولید شد
چکیده: اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در آستانه میلاد امام رضا(ع)، کلیپ طرح کرامت رضوی( اعزام بازنشستگان و مستمری بگیران به مشهد مقدس) را تهیه و در دسترس علاقه مندان قرار داد.   به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، این کلیپ مربوط به اعزام بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی به مشهد مقدس است که با بدرقه دکتر عل... ادامه »
19
پیام تسلیت
چکیده: جناب اقای حسن صادقی  با نهایت تاسف و تاثر ,مصیبت وارده درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه خانم صالحی را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ان مرحومه رحمت و مغفرت  و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبا یی مسئلت می نماییم اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تهران ادامه »
16
نامه هیئت مدیره کانون بازنشستگان تهران به رئیس مجلس شورای اسلامی
چکیده: نامه هیئت مدیره کانون بازنشستگان تهران به رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه »
24
نامه هیئت مدیره کانون بازنشستگان تهران به رئیس جمهوری
چکیده: نامه هیئت مدیره کانون بازنشستگان تهران به رئیس جمهوری ادامه »
12
اجرای بیمه عمر بازنشستگان تامین اجتماعی
چکیده: رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح پوشش بیمه عمر بازنشستگان این سازمان خبر داد علی اصغر بیات درحاشیه نشست مشترک وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی با نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و اصناف گفت: براساس قراردادی که با شرکت بیمه‌گر(ایران) منعقد شده است تمامی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از اول آذر سال 93 تا پا... ادامه »
11
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تأمین اجتماعی: دولت باید توجه بیشتری به سازمان تأمین اجتماعی داشته باشد
چکیده: رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تأمین اجتماعی، این سازمان را یکی از ارکان امنیت اجتماعی جامعه دانست و خاطر نشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی در امنیت اجتماعی نقش اساسی دارد و در واقع کمربند ایمنی اجتماعی است و دولت باید ضمن انجام تعهدات خود نسبت به تأمین اجتماعی، توجه بیشتری به این سازمان داشته باشد. به گزارش اداره کل روابط... ادامه »
01
سرنوشت نزدیک به 45 میلیون نفر در هاله ای از ابهام
چکیده: ایلنا: بی تفاوتی و بی توجهی دولت و مسئول دستگاه مربوطه سبب شده است که در آینده بسیار نزدیک سازمان تامین اجتماعی با بحران مالی زودرس مواجه شود و در چنین شرایطی توان پرداخت اولویت های اصلی خود را در حوزه مستمری ها و درمان را نداشته باشد. شواهد موجود در سال 94 گواه از چنین وقایع ناخوشایندی می دهد. ادامه »
27
بیمه درمان تکمیل شرکت اتیه سازان حافظ
چکیده: تحقق بیمه درمان به منظور تامین وجبران هزینهای درمان اعم از درمان سرپائی یا بستری میباشد.یکی از پوششهای متداول بیمه درمان ،بیمه تکمیل درمان است که هزینهای مازاد بر تعرفه بیمه های اجتماعی را پوشش میدهد.در واقع همانطور که از نام این بیمه پیداست تکمیل کننده بیمه پایه میباشد. شرح : با توجه به شرایط کشور عزیزمان در بخش درمان بخصوص در کلانشهرها مانند ته... ادامه »
صفحه 4 از 5ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  بعدی   انتها   
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال