اخبار

(آرشیو نویسنده admin)

29
مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی واریز شد
چکیده: امیرعباس تقی‌پور از واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: در این راستا از ساعت ١٧ روز گذشته عملیات واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در ماه فروردین آغاز شده است و تا پایان امروز به اتمام می رسد. تقی پور یاد آور شد: از روز شنبه ٣٠ مرداد نیز واریز مابه التفاوت افزایش حقوق ماه اردیبهشت به ح... ادامه »
16
اگهی مجمع عمومی عادی نوبت دوم  کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران شهرستان تهران
چکیده: اگهی مجمع عمومی عادی نوبت دوم کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران شهرستان تهران بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای کانون مذکور میرساند مجمع عمومی عادی نوبت دوم در روز پنجشنبه مورخ 24/04/95 راس ساعت 30/8 صبح در محل خیابان ازادی- خیابان جیهون- تالار فرهنگی ورزشی نگین غرب برگزار میگردد. دستور جلسه: 1-ارایه گزارش بیلان مالی سالیانه کانون 2-انتخابات ... ادامه »
04
 جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال 95
چکیده: روزنامه ایران: معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سال 95 را اعلام کرد. محمدحسن زدا گفت: افزایش حقوق 2 میلیون و 800 هزار بازنشسته و مستمری‌بگیر تحت پوشش این سازمان همزمان با پرداخت حقوق خردادماه سال جاری انجام خواهد شد. وی افزود: همان‌گونه که پیش از این دکتر نوربخش مدیرعامل سا... ادامه »
04
پیام تسلیت
چکیده: جناب اقای بهرام ابادی  با نهایت تاسف و تاثر ,مصیبت وارده درگذشت مرحوم مغفور حاج غلامحسین پورفرد را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ان مرحوم رحمت و مغفرت  و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبا یی مسئلت می نماییم   اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تهران   ادامه »
26
طرح کرامت رضوی در سال گذشته به طور کامل و با موفقیت اجرایی شد
چکیده: طرح کرامت رضوی در سال گذشته به طور کامل و با موفقیت اجرایی شد ادامه »
26
 دکتر نوربخش: خدمات رفاهی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی گسترش می‌یابد
چکیده: دکتر سیدتقی نوربخش در مراسم ویژه اعزام اولین کاروان بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی به زیارت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) در سال جاری، اظهار داشت: در سال 95 خدمات رفاهی سازمان تأمین اجتماعی گسترش خواهد یافت سفرهای زیارتی و المپیاد ورزشی و برنامه‌های فرهنگی بازنشستگان نیز به اجرا در می آید. وی بهبود خدمات اصلی و تکالیف قانونی سازمان تأ... ادامه »
21
اعتراض بازنشستگان به افزایش۱۴درصدی/نماینده ای درشورای عالی نداریم
چکیده: درحالیکه شورای عالی کار مصوبه افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارگران را به تصویب رساند اما بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نسبت به این مصوبه اعتراض دارند و آن را دور از عدالت می دانند.  شورای عالی کار شب گذشته با حضور نمایندگان کارگران و تشکلهای مختلف حداقل دستمزد را برای کارگران در سال آینده با رشد ۱۴ درصدی ۸۱۲  هزار و ۱۶۴ تو... ادامه »
14
سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی ضامن حفظ سرمایه بیمه شدگان است
چکیده: به نقل از روابط عمومی تأمین اجتماعی، دکترسیدتقی نوربخش در گردهمایی اهمیت حسابرسی داخلی در شرکت‌های شستا که با حضور مدیران عامل شرکت‌های وابسته شستا برگزار شد، بیان کرد: سرمایه گذاری جز الزامات هر صندوق بیمه‌ای است و در سازمان تامین اجتماعی نیز به عنوان تنها سازمان درآمد هزینه ای کشور، سرمایه گذاری و حتی بنگاه داری معنا پیدا می‌ک... ادامه »
24
قرارداد بیمه تکمیلی منعقد گردید
چکیده: قرارداد بیمه تکمیلی از مورخه 94/09/01 لغایت 95/08/30 منعقد گردید.   عیوضی عضو  هیئت  مدیره  کانون  تهران اعلام کرد:  قرارداد فعلی بیمه تکمیلی بازنشستگان آخر آبان ماه به پایان می‌رسد و بر همین اساس قرارداد جدیدی با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ منعقد شده است. درقرارداد قبلی، نرخ بیمه تکمیلی برای هر نفر ۲۳۲۰۰ تومان ... ادامه »
10
ادغام بیمه درمان تامین اجتماعی در نظام بیمه سلامت محکوم است
چکیده: به گزارش ایلنا، کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، در مخالفت با طرح تجمیع بیمه ها و ادعای مالکیت وزارت بهداشت بر صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی بیانیه ای صادر کردند. به گزارش ایلنا، متن بیانیه این نهاد کارگری به این شرح است: کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی شهرستان تهران ضمن تاکید بر استقلال مالی و ... ادامه »
صفحه 3 از 5ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  بعدی   انتها   
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال