اخبار
01

مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران معارفه شد

مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران معارفه شد

مدیرکل جدید تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران با حضور معاون امور استان‌های این سازمان و تعدادی از نمایندگان مجلس و مدیران کل ستادی و استانی و شعب معارفه شد.

به گزارش روز یکشنبه اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس «قائم موهبتی» معاون امور استان های این سازمان در این مراسم از اهتمام همه مدیران و همکاران اداره کل شهرستانها بخاطر تلاش های انجام گرفته در ارائه خدمات با هدف تامین رضایت مخاطبان و شرکای سازمان تقدیر کرد و اظهار داشت: امیدوارم موفقیت های مجموعه اداره کل شهرستانهای استان تهران که از برترین ادارات کل سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور است با مدیریت جدید باز هم تداوم یابد.

وی افزود: مجموعه اداره کل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران نقاط قوت فراوانی دارد اما برخی مشکلات هم وجود دارد که می توان با تلاش بیشتر به رفع آنها هم کمک کرد.

در این مراسم، «عباس اورنگ» مدیرکل جدید تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران با تشکر از اعتماد سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و تقدیر از خدمات مدیران اسبق این مجموعه بیان داشت: اداره کل شهرستانهای استان تهران متشکل از همکارانی توانمند است و امیدوارم با فراهم نمودن محیطی آرام بتوانیم با کمک این عزیزان به ارتقای خدمات سازمان کمک کنیم.

معارفه اورنگ، باحضور مهندس قائم موهبتی معاون امور استان ها، «محمد مهدی برومندی» نماینده مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران کل ستادی و استانی و شعب، برگزار و از «داود سعدزاده» سرپرست سابق این اداره کل نیز قدردانی شد.

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1215)
کد خبر: 77
  • مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران معارفه شد
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال