اخبار
09

حمایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی از دستاورد ارزشمند دولت تدبیر و امید در به ثمر رساندن گفتگوهای هسته ای

حمایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی از دستاورد ارزشمند دولت تدبیر و امید در به ثمر رساندن گفتگوهای هسته ای

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور از دستاورد ارزشمند دولت تدبیر و امید در به ثمر رساندن گفتگوهای هسته‌ای حمایت و اظهار امیدواری کرد که بازنشستگان و مستمری‌بگیران از اثرات مثبت ناشی از رشد و بهبود شرایط اقتصادی در دوران پس از تحریم برخوردار شوند.

متن نامه منتشر شده از سوی علی اصغر بیات بدین شرح است:

حجه الاسلام والمسلمین دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان

خداوند منان را شاکریم که با الطاف بیکران او و توجهات امام عصر(عج) و برکت وجود مقام عظمای ولایت شاهد بالندگی و موفقیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه‌های گوناگون هستیم و هر روز که می‌گذرد بر ایمان حق طلبان و عدالت پیشگان به اصول و آموزه‌های انسان ساز اسلام عزیز افزوده می‌شود.

اکنون که به لطف رهنمودهای خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب و درایت آن برادر بزرگوار و مجموعه دولت تدبیر و امید، زحمات و تلاش‌های طاقت فرسا در گفتگوهای هسته‌ای به ثمر نشسته و انشاا... تحولات موثری را در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در جامعه شاهد خواهیم بود، برخود لازم می‌دانیم از این دستاوردهای ارزشمند حمایت کنیم.

در طی سال‌های گذشته (دوران تحریم ظالمانه) قشر معزز بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی که جمعیتی بالغ بر 7 میلیون نفر را (با احتساب افراد خانواده) تشکیل می‌دهند با وجود همه محدودیت‌ها و تنگناهای معیشتی، درمانی و غیره یکدل و همصدا با نظام اسلامی بر همه مشکلات صبر و غلبه نمودند.

این عزیزان که کهنه سربازان عرصه سازندگی و آبادانی به شمار می‌روند با تمام توان خود از استقلال کشور دفاع نموده و در برابر تحریم‌های ظالمانه مقاومت کرده‌اند.

ایستادگی آنان در کنار سایر آحاد ملت در نهایت منجر به توفیق در همه عرصه‌ها از جمله گفتگوهای هسته‌ای شده و بحمدا... با تأیید و همراهی مجلس محترم شورای اسلامی و شورای محترم نگهبان دوره جدیدی از تعاملات سازنده با جهان آغاز شده است.

بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی امیدوارند با اجرای سیاست‌های مدبرانه جنابعالی، از اثرات مثبت ناشی از رشد و بهبود شرایط اقتصادی در دوران پس از تحریم برخوردار شده و مطالبات و درخواست‌های مهم آنان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

توفیق روز افزون جنابعالی و تمامی خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

تعداد امتیازات: (7) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3434)
کد خبر: 33
  • حمایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی از دستاورد ارزشمند دولت تدبیر و امید در به ثمر رساندن گفتگوهای هسته ای
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال