اخبار
12

مستند طرح کرامت رضوی تولید شد

مستند طرح کرامت رضوی تولید شد

اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در آستانه میلاد امام رضا(ع)، کلیپ طرح کرامت رضوی( اعزام بازنشستگان و مستمری بگیران به مشهد مقدس) را تهیه و در دسترس علاقه مندان قرار داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، این کلیپ مربوط به اعزام بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی به مشهد مقدس است که با بدرقه دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی , علی اصغر بیات, رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته کشور و دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل این سازمان به این سفر معنوی مشرف شدند.

در طرح کرامت رضوی 25هزاربازنشسته و مستمری بگیر سازمان تأمین اجتماعی سراسر کشور با اولویت دریافت کنندگان حداقل حقوق به مشهد مقدس مشرف می شوند و خدمات رفاهی و بهداشتی مناسبی در این سفر به این عزیران ارائه می شود.

سازمان تأمین اجتماعی بیش از 2میلیون و700هزار نفر مستمری بگیر را تحت پوشش دارد و درصدد است برای ارتقای خدمت رسانی به آنها، برنامه های متعدد رفاهی و سلامت اجرا کند.

طرح کرامت رضوی نیز در راستای تکریم بازنشستگان و مستمری بگیران و با طراحی و اجرای حوزه  معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان و  همکاری و اجرای اداره کل خدمات سازمان، اداره کل تامین اجتماعی استان خراسان رضوی و همکاری کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی به اجرا در آمده است. 


برای مشاهده کلیپ ،اینجا کلیک نمایید.

تعداد امتیازات: (21) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3832)
کد خبر: 31
  • مستند طرح کرامت رضوی تولید شد
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال