اخبار
14
چشم امید کارگران و بازنشستگان به جلسه سه شنبه شورای عالی کار
چکیده:  درآمد ریالی در برابر هزینه دلاری  کمر خم کرده است عصر روز سه شنبه 22 ابان ماه جلسه شورای عالی کار برگزار خواهد شد. در این برهه زمانی و با توجه به شرایط فعلی اقتصادی، دغدغه اصلی کارگران این اســت که آیا در این جلسه، بحث «ترمیم دستمزد» به نتیجه نهایی خواهد رسید یا باز هم قرار است موضوع را به آینده حواله کنند؟ آیا دولت محاسبا... ادامه »
29
 ثبت نام و انصراف اینترنتی از بیمه تکمیل درمان اغاز شد.
چکیده:   ثبت نام و انصراف اینترنتی از بیمه تکمیل درمان اغاز شد. بازنشستگان و مستمری بگیران گرامی در نظر داشته باشند ثبت نام و انصراف از بیمه تکمیل درمان در حال حاضر فقط از طریق سامانه  انصراف در نوار بالای سایت امکان پذیر می باشد (انصراف فقط به صورت کلی میباشد وبرای انصراف افراد تحت تکفل میبایستی از اذر 97 به بع... ادامه »
08
چکیده: نشست روساي كانون هاي بازنشستگان كارگري استان هاي كشور ادامه »
24
انتخابات کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تهران
چکیده: 🌸🌸🌺🌺🌼🌼🌻 بسم الله الرحمن الرحیم قابل توجه کارگران بازنشسته ومستمری  بگیران تامین اجتماعی شهرستان تهران 🔶🔸🔶🔸🔶🔸 اسامی کاندیداهای هئیت مدیره کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهرستان تهران به ترتیب حروف الفبا ۱_اکبر امیری  ۲_خشایار باقری  ۳_عباس بهرام آبادی  ۴_رضاقلی پاکزادگرگری ۵_جواد جاپانی  ۶_سید علی... ادامه »
28
نمایندگان مجلس به دکتر ربیعی اعتماد کردند
چکیده: ادامه کار دکتر ربیعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان پنجمین روز از بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی رای‌گیری از نمایندگان انجام شد و دکتر علی ربیعی توانست با ١٩١ رای موافق اعتماد مجدد نمایندگان را برای حضور مجدد در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کسب کند.   کرده و بزرگ شده است. برای کارگ به گزا... ادامه »
24
عقد قرارداد فی مابین کانون تهران و فرش پاتریس
چکیده: عقد قرارداد فی مابین کانون تهران و فرش پاتریس ادامه »
20
جناب اقای دکتر جعفریان
چکیده: جناب اقای دکتر جعفریان بدینوسیله انتصاب حضرتعالی به سمت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی که نشان از توانمندی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در این حوزه میدهد را به فال نیک گرفته ، برای شما از خداوند متعال ارزوی توفیق  روزافزون مینماییم .بدون تردید جامعه بیمه شدگان خصوصا بازنشستگان و مستمری بگیران در اینده از موهبت حضور شما بیش از پیش به... ادامه »
02
قرارداد و شرح  تخفیف هتل سبز مشهد با کانون بازنشستگان تهران
چکیده: قرارداد و شرح  تخفیف هتل سبز با کانون بازنشستگان تهران ادامه »
07
پیام تبریک هیئت مدیره کانون شهرستان تهران به اقای دکتر روحانی
چکیده:   محضر ریاست محترم جمهور منتخب    حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی   با عرض سلام     با افتخار کسب اعتماد مجدد ملت سرافراز و ولایتمدار ایران، در لبیک به پیام رهبر فرزانه انقلاب، با شرکت پرشور و انقلابی خود در انتخابات، حماسه سیاسی را با پیروزی و افتخار، تحقق بخشیدند.   این ... ادامه »
10
اعمال افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه
چکیده: به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در یازدهمین جشنواره نشان خدمت به قانون کار در دومین روز از هفته کار و کارگر افزود: در سال های دولت یازدهم، نرخ افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان بیش از نرخ تورم پرداخت شده است. وی با بیان اینکه افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی از اردیبهش... ادامه »
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها   
تمام حقوق این سایت برای کانون بازنشستگان شهرستان تهران محفوظ می باشد.
طراحی سایت ، طراحی پورتال، طراحی پرتال